Десять способів розважити дитину в дорозі

Ваша думка

Хто для Вас Путін?

Друг
Ворог
Рідний батько

Десять способів розважити дитину в дорозі

13.04.2010

Діти розважаютьсяПодорожуючи з дитиною поїздом чи автомобілем, ви обов’язково постанете перед питанням: чим забавити чадо? Як зробити так, щоб дитина не нудилася, як урізноманітнити подорож?

Не раз і не двічі батьки в усьому світі замислювались над цим питанням.

Ідучи їм назустріч, портал about.com запропонував десять способів зробити довгу подорож цікавою для дітей. 

 

 

 

 

 

 

Десять способів розважити дитину в дорозі (about.com)

1. Ігри на папері

Дорогою можете згадати найпростіші ігри вашого дитинства: «Хрестики-нулики», «Шибениця», «Морський бій». З дітьми старшого віку можна пограти в «Ерудита» чи в «Міста».

2. Паперові фігурки

Поки є багато часу, можна навчити дитину складати різні фігурки з паперу: журавлики, квітки, гаманці, кораблики й літачки. Крім самого процесу дитина отримує і результат – паперові іграшки. Для більш складних фігурок вам знадобляться ножиці, клей і фантазія.

 3. Коробочки

Зробіть разом із дитиною гарні скриньки для дрібних речей, пенали для олівців чи коробочки для маленьких дитячих скарбів.

 4. Дорожня мистецька скринька

Складіть дорожній набір приладдя для малюванням чи ремесел, який можна взяти з собою будь-куди. Побачите, як він вам знадобиться.

5. Скарбничка дрібниць

Заведіть в автомобілі спеціальну скарбничку, куди складатимете речі зі значним творчим потенціалом: білий папір, магніти, скріпки, намистинки, жолуді, мушлі тощо. Наповнення може варіюватися залежно від віку ваших дітей і їхніх уподобань.

 6. Лоток для ігор

Щоб влаштовувати різноманітні ігри, вам, вочевидь, знадобиться рівна поверхня. На ній можна розкладати маршрути гри, писати про пригоди, викладати з магнітів слова.

 7. Станьте оповідачем

Найпростіший спосіб убити час у довгих подорожах – написати власну історію. Почніть із маленького записничка. Можна створити цілий роман чи дорожній щоденник, у якому змалювати пригоди під час поїздки. Між сторінками «книги» вставте листівки чи фото з місць, де ви зупинялися. Поля майбутнього роману прикрасьте власними малюнками. Можна визначити найкумедніші та найцікавіші оповідки, написані вашими дітьми.

 8. Влаштуйте ляльковий театр

Можна взяти ляльок у дорогу, а можна допомогти дітям створити фігурки з підручних матеріалів. Нехай ляльки розповідають історії, казки, розігрують сценки.

 9. Плетіння

Це чудове заняття, особливо у довгих мандрівках. І дорослі, і діти протягом тривалих переїздів можуть навчитися плести гачком чи спицями. На момент закінчення подорожі у вашому гардеробі з’явиться нова річ: шарф, ковдра або пончо. Найменші діти можуть навчитися обв’язувати краї хустинки гачком або прикрашати стрічками листівки.

 10. Творчі змагання

Дуже простий спосіб залучити кількох людей до змагань, під час яких вони можуть зробити оригінальні речі з того, що є під рукою. Наприклад, звичайнісінька фольга здатна надихнути дитину на створення коштовних прикрас, і при цьому жодні інші матеріали не потрібні.

Довідка: about.com веб-сайт про товари та послуги, джерело інформації та експертних порад для споживачів. Містить статі про культуру, науку, політику та бізнес. Щомісяця на сайт заходить близько 60 млн. відвідувачів.

Ресурс почав працювати 1996 року, у 2005 році був куплений New York Times Company. На сайті працюють понад 600 журналістів, кожен з них – фахівець у своїй тематиці, пише ексклюзивні статті лише на профільні теми.Submitting your vote...
Not rated yet. Be the first who rates this item!
Click the rating bar to rate this item.
яна, 23-04-12 14:19:
спасибо я воспользуюсь этими советами

Додати коментар

* - обов’язкові поля