10 підготовчих кроків до новорічної вечірки

Ваша думка

Хто для Вас Путін?

Друг
Ворог
Рідний батько

10 підготовчих кроків до новорічної вечірки

24.12.2008

Новорічне святкуванняПередноворічний час – гаряча пора, хоч надворі холоднеча. А все через гарячкову підготовку до свят, біганину від крамниці до крамниці й від холодильника до плити.

Щоб приберегти сили для власне святкування, редактор сайту Fabulousfoods.com Чері Сікард (Cheri Sicard) радить підготуватися до вечірки заздалегідь. Процес підготовки нескладний і включає всього десять кроків. 

10 підготовчих кроків до новорічної вечірки

1. Укладіть список справ і розпишіть їх по днях і годинах. Напевно, так буде зручніше стежити, що ви встигли зробити, а які справи ще чекають на вас.

2. Заздалегідь приготуйте святкові страви й залиште їх у морозильній камері. Деякі страви можна зберігати у холодильнику протягом тривалого часу. Наприклад, полуничний соус. Тож приготуйте якомога більше «напівфабрикатів», і це суттєво спростить вам життя у день святкування.

Розплануйте, які продукти вам потрібні й що треба приготувати в першу чергу. Можливо, вам знадобиться рецептурна книга. Якщо вистачає часу, фантазії та дозволяє гаманець, можна поекспериментувати з різними куховарськими витребеньками.

3. Спростіть меню до найважливішого. Новорічна вечірка не зводиться до набивання шлунка! Ви можете продумати три варіанти меню, які є складовими звичайного обіду. Це гарячі страви (наприклад, супи і печеня), шведський стіл із коктейлями чи десерти з винами. 

4. Визначте, скільки треба продуктів. Розраховуйте, виходячи з того, скільки продуктів піде на одну людину. Щодо солодощів – це 2-3 шматочки на годину. Додайте про всяк випадок резерв. Частуйте гостей щиро! 

5. Оберіть один-два коктейлі. Створити ефект розмаїття коктейльного меню можна, обравши всього два напої, однак додаючи до основи різні інгредієнти. Подбайте також про тих, хто не вживає спиртного, приготувавши їм безалкогольний пунш. 

6. Не забудьте про сервіровку столу. Створіть список усього необхідного для сервірування столу: скатертини, серветки, шпажки тощо. Краще придбати усі ці речі разом, щоб не бігти по якусь дрібничку останньої миті. 

7. Лід – важливий компонент, без якого не обійдеться жодна вечірка. Аби вмістити всі запаси льоду у вашому холодильнику, розташовуйте його між пляшками, пакетами або кладіть під них.

8. Використовуйте термозберігаючий посуд. Він найкраще підходить, якщо ви приготуєте супи, гарячі другі страви чи фондю. Такий посуд чудово виглядає на святковому столі, не б’ється, та й мити його потім не треба. 

9. Продумайте музичний супровід. Усім відомо, що музика як ніщо інше створює настрій. Однак не забудьте врахувати не лише свої смаки при її виборі.

10. Розподіліть обов’язки. Не намагайтеся взяти усе на свої плечі. Тим паче, що друзі завжди раді допомогти. Тож дозвольте їм це зробити!

Довідка: Fabulousfoods.com – сайт, присвячений питанням кулінарного мистецтва. Містить статті, рецепти. Створений Чері Сікард (Cheri Sicard) та Мітч Менделл (Mitch Mandell). Ресурс є частиною Enigma Communications.Submitting your vote...
Not rated yet. Be the first who rates this item!
Click the rating bar to rate this item.
Немає коментарів

Додати коментар

* - обов’язкові поля