Про ресурс

Ваша думка

Хто для Вас Путін?

Друг
Ворог
Рідний батько

Про ресурс Rate1.com.ua

Інтернет-сайт www.rate1.com.ua – інформаційний ресурс компанії "Перша рейтингова система". На цій сторінці зібрані рейтинги найрізноманітнішої тематики з усього світу, а також результати власних досліджень "Першої рейтингової системи".

Проводячи опитування громадської думки, команда соціологів використовує лише професійні принципи роботи, базуючись на визнаних у світі методах і технологіях досліджень. Результати кожного опитування супроводжуються описом методики та інших важливих дослідницьких параметрів.

Ми вибираємо для www.rate1.com.ua інформацію із сотень джерел – статистичних зведень, урядових порталів, сайтів міжнародних неурядових об’єднань, громадських організацій, спеціалізованих видань, авторитетних світових ЗМІ.

У кожному матеріалі крім рейтингу міститься опис методики, за якою дослідники його склали, і дані про організацію, котра провела рейтингування. Неперевірена чи неповна інформація, а також рейтинги, укладені за сумнівними принципами, не потрапляють на сторінки www.rate1.com.ua. Спеціальні програми пошуку, систематизації та відбору даних дозволяють надавати читачам найбільш актуальні, показові й цікаві рейтинги.

Опитування "Першої рейтингової системи" проводяться з дотриманням професійних принципів та стандартів, що підтримуються Українською асоціацією маркетингу.

Для зв'язку з редакцією сайту - info(a)rate1.com.ua