Топ-5 міст на краю урвищ

Ваша думка

Хто для Вас Путін?

Друг
Ворог
Рідний батько

Топ-5 міст на краю урвищ

28.01.2009

Топ-5 небезпечних міст на краю урвищ (oddee.com)

1. Ронда (Іспанія): розділена каньйоном завглибшки 100 м
Ронда
Містечко Ронда, що в іспанській провінції Малага, розташоване у гористій місцевості на висоті близько 750 м над рівнем моря. Каньйон під назвою Ель Таджо завглибшки 100 м відділяє стару частину міста від нової, так що деякі будинки стоять просто на краю безодні. Перейти з однієї частини міста в іншу можна через мости, споруджені в різні історичні періоди: римський, мавританський та у 18 ст.

2. Боніфаціо (Корсика): 70 м над Середземним морем
Боніфаціо
Містечко Боніфаціо, розташоване у південній частині острова Корсика, є його найбільшим поселенням. Ця неміцна на вигляд цитадель стоїть на висоті 70 м на вапнякових скелях, підточених хвилями Середиземного моря та безжальними вітрами. Упродовж століть Боніфаціо слугував пристанню для багатьох кораблів; нині це гавань для дорогих яхт, що прибувають сюди з усього світу.

3. Кастеллфоліт-де-ла-Рока (Іспанія): розташоване на 50-метровій базальтовій скелі
Кастеллфоліт-де-ла-Рока
Каталонське місто Кастеллфоліт-де-ла-Рока розташоване у місці злиття двох річок, між течіями яких стримить базальтова скеля. Цей базальтовий кряж, сформований колись двома напливами магми, сягає 50 м заввишки і майже кілометра завдовжки. Кастеллфоліт-де-ла-Рока – найменше містечко у провінції.

4. Санторіні (Греція): рай на висоті 300 м
Санторіні
Архіпелаг Санторіні, що лежить майже за 200 км на південний схід від материкової Греції, є наслідком потужного вибуху вулкана, який знищив ранні поселення на цьому колись цілісному острові. Гігантська центральна лагуна у кальдері має розміри близько 12 на 7 км і оточена з трьох боків трьохсотметровими крутими скелями. Вражаючий ландшафт і бурхливе нічне життя міста зробили Санторіні пожвавленою туристичною точкою Європи.

5. Манарола (Італія): італійське місто з найбільш ризикованим розташуванням
Манарола
Манарола, що в італійській провінції Лігурія, має найбільш ризиковане розташування серед усіх італійських міст. Важко сказати точно, наскільки давнім є це поселення, але в давньоримських текстах є згадки про чудове вино, яке тут виробляли. І сьогодні можна насолодитися прогулянкою біля славетних виноградників, пройтись Алеєю кохання (Via dell’Amore) і помилуватися яскравими різнобарвними будиночками, що нависли над самими морськими хвилями.

Довідка: Oddee.com – інтернет-блог, присвячений різноманітним дивацтвам і несподіваним явищам. Інформація блогу поділена на категорії: мистецтво, наука, людина, реклама тощо. Гасло сайту – здивувати кожного реальними фактами.Submitting your vote...
Not rated yet. Be the first who rates this item!
Click the rating bar to rate this item.
фея, 18-12-09 23:07:
Санторини-лудший! это самое красивое "ласточкино гнездо" в мире. Вообще, люди живущие на высоте-ближе к богам и наверно поэтому добрее и счастливее))
v-pikhay, 01-01-11 13:45:
Фрагменты Рая на Земле...

Додати коментар

* - обов’язкові поля