10 найдорожчих європейських брендів

Ваша думка

Хто для Вас Путін?

Друг
Ворог
Рідний батько

10 найдорожчих європейських брендів

13.10.2008

Віденський інститут міжнародних економічних досліджень (The Vienna Institute for International Economic Studies) оприлюднив власний рейтинг найдорожчих європейських брендів, повідомляє vlasti.net. Лідерів визначали на основі фінансових звітів фірм і даних представництв Інституту в країнах Центральної, Східної та Південно-Західної Європи.

Найдорожчі бренди Європи (The Vienna Institute for International Economic Studies, 2008)
Місце Компанія Ринкова вартість бренду, €
1

Nokia

Цей бренд відомий не лише європейським користувачам мобільних телефонів. Nokia нині асоціюється з останнім словом технічного прогресу, модою, надійністю.

32,3 млрд. 
2

Louis Vuitton

Французький бренд Louis Vuitton вподобали європейські багатії. Він давно став якщо не символом гарного смаку, то показником товщини гаманця. Виробник розкішних товарів посів у списку друге місце.

29,8 млрд. 
3

Unilever

Можливо, назва компанії вам здається незнайомою, проте ви чудово знаєте її дочірні марки: Dove, Knorr, Rama, Pfanni. 

25,1 млрд. 
4

Telefonica

У рідній Іспанії компанія стала фактичним монополістом. Мабуть, саме цьому Telefonica завдячує високою вартістю свого бренду.

23,9 млрд. 
5

Vodafone

Цей «британець» нині найбільший стільниковий оператор не лише у Європі, а й в усьому світі. Проте саме у Європі компанія має найсильніші позиції.

22,5 млрд. 
6

Daimler AG

Хоч концерн уже розірвав угоду з Chrysler, але його основний бренд – Mercedes Benz забезпечує компанії безтурботне процвітання.

20,4 млрд. 
7

Deutsche Telekom

Цей німецький стільниковий оператор працює не лише на рідному ринку. Його послугами користуються у Швейцарії, в Австрії. Саме з Deutsche Telekom компанія Apple уклала угоду щодо розповсюдження Apple iPhone.

18,3 млрд. 
8

BMW AG

Нині програє у вартості своєму суперникові на ринку авто – компанії Mercedes. Однак у престижності марки – навряд чи.

17,3 млрд. 
9

France Telecom

Французький стільниковий оператор поки що поступається своїм «колегам» з Іспанії, Німеччини та Франції. Проте і його вартість чимала.

17,1 млрд.
10

InBev

Бельгійська компанія – найбільший виробник пива у світі.

16,9 млрд.

Довідка: The Vienna Institute for International Economic Studies – науково-дослідницька організація, сфера діяльності якої охоплює економічний аналіз, розробку прогнозів щодо розвитку різних структур ринку. Інститут створений 1973 року. Представництва є у більшості європейських країн.Submitting your vote...
Not rated yet. Be the first who rates this item!
Click the rating bar to rate this item.
Немає коментарів

Додати коментар

* - обов’язкові поля