П’ять способів економії для родини з дітьми

Ваша думка

Хто для Вас Путін?

Друг
Ворог
Рідний батько

П’ять способів економії для родини з дітьми

12.11.2009

П’ять способів економії для родини з дітьми Затягнути пасок родині з маленькими дітьми зазвичай не так-то просто. Однак видання lovetoknow.com переглянуло можливі джерела економії.

Якщо ви замислюєтесь над тим, як зберегти від перевантаження сімейний бюджет, ви не самотні. Наступні п’ять порад можуть допомогти у цій справі.


П’ять способів економії для родини з дітьми (lovetoknow.com, 2009)

1. Плануйте витрати

Першочергове золоте правило, з якого треба починати і якого не можна забувати – не витрачайте грошей на дрібниці. Дрібниці – це чергові розрекламовані товари. Зосередьтеся не на тому, що може знадобитись, а на тому, без чого не обійтись.

2. Няні

Звичайно, якщо мама працює, а дитину нема на кого залишити, не обійтися без сторонньої допомоги. Поталанило тим, у кого є родичі, які погодяться сидіти з дитям. А якщо ні? Тоді можна вийти зі складного становища, лишаючи, наприклад, двох дітей на одну няню.

3. Менше іграшок

Існує чимало іграшок, які обіцяють зробити з вашої дитини Ейнштейна. Проте давно доведено, що освітньо-виховні можливості більшості з них мінімальні. Зате в усі часи найбільше радували і розвивали дітей прості забавки: книги, м’які іграшки, м’ячики. Краще проведіть час із малюком, читаючи йому казки, ніж лишайте сам на сам із хитромудрою електронікою.

4. Одяг секонд-хенд

Враховуючи той факт, що діти ростуть дуже швидко, вам знадобиться чималий гардероб. Можна придбати неновий одяг, але якісний і в гарному стані. Давня добра традиція носити речі старших братиків і сестричок, здається, знову повертається. А ще ж є друзі, знайомі, сусіди, які мають дітей і які радо погодяться віддати непотрібні вже повзунки.

5. Купівля в Інтернеті

Майже всі бренди дитячої продукції мають сайти, де можна замовляти і купувати продукцію. Те саме стосується й спеціалізованих магазинів. Обираючи такий спосіб купівлі, ви значно заощаджуєте порівняно з тим, якби ви купували товари у супермаркетах чи крамницях.

Довідка: lovetoknow.com – LoveToKnow.com – сайт американської медіакомпанії, котра володіє низкою мережевих ресурсів споживчого спрямування. Це сайти про фінанси, техніку, подорожі, життя зірок – загалом понад 60 ресурсів.

Розділ сайту Best пропонує рейтинги найкращих та найбільш якісних речей і найбільш дієвих ідей. Рейтинги формує не лише команда сайту – враховується також оцінка експертів з інших відкритих джерел і думка читачів. Редактори сайту стежать за тим, щоб інформація на ресурсі була правдивою і актуальною.

Інформація у розділі Best поділена за тематичними категоріями: діти, стиль життя, їжа, література.Submitting your vote...
Not rated yet. Be the first who rates this item!
Click the rating bar to rate this item.
Немає коментарів

Додати коментар

* - обов’язкові поля